Zmajeva prašuma

Zmajeva prašuma

Posle malo većanja, naši školarci su odabrali prašumu kao mesto koje bi voleli kolektivno da posete, a onda je svako naveo zbog čega voli Zmaj i šta je to iz Zmaja što bi rado imao i na svojoj destinaciji iz snova. Prašumu su napravili očas posla uz malo papira i kartona, zatim su je ukrasili sa omiljenim životinjama, ali i životinjama kojih se plaše (primetićete zmijče i iguanu na slici 😁).

Prenosimo vam neke od odgovora naših školaraca na pitanje “Šta najviše voliš u Zmaju?”:

“Najviše volim da učim sa učiteljicama i da se igram!” – Divna

“Ja najviše volim da slušam muziku!” – Janko

“Ja najviše volim da jedem hranu koju Kaća sprema!” – Jovana

“Najviše volim da pevam dok puštamo pesme!” – Rastko

“Ja najviše volim što se igramo!” – Dalia

“Ja najviše volim kreativnost!” – Arsen

“Najviše volim da se igram sa drugovima i da vežbam matematiku!” – Veljko

“Najviše volim što stalno idemo napolje!” – Gvozden

Your email address will not be published. Required fields are marked *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #0c5887;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}